Přejít na obsah stránky

Třetí ročník DOODPADU

Průřez třetím ročníkem projektu DOODPADU si můžete prohlédnout prostřednictví sady videí nahraných na YouTube a fotogalerie v článku.

Zákazníci mohou nově platit kartami

VS Chrudim, a.s. zavádí novou službu pro zákazníky. Od 30.7.2019 lze na pokladně zákaznického centra společnosti provádět bezhotovostní úhrady služeb (platby za vodné a stočné, montáž nové přípojky apod.) všemi běžnými platebními kartami vydanými v České republice (Visa, Mastercard, Maestro). Věříme, že možnost použití tohoto platebního prostředku zlepší zákaznický komfort a úroveň námi poskytovaných služeb.

Přidejte se s námi k oslavám Světového dne vody

Již od roku 1992 připadá na 22. března Světový den vody. VS Chrudim zve v rámci jeho oslav všechny zájemce na den otevřených dveří, který se uskuteční v sobotu 23. března na ČOV Hlinsko a na ÚV Monaco.

Vyhlášení ceny vodného a stočného na rok 2019

Vodárenská společnost Chrudim a.s. spolu se společností Vodovody a kanalizace Chrudim, a.s. vyhlásily cenu vodného a stočného pro rok 2019. Informace byla zveřejněna v Chrudimském deníku dne 30.11.2018.

S projektem DOODPADU soutěží studenti o 50 tisíc korun na ples

Než to spláchneš do odpadu, popřemýšlej o dopadu! Tak zní slogan vítězné grafiky posledního ročníku soutěže DOODPADU aneb Co do kanalizace nepatří. Další příležitost vyhrát až padesát tisíc korun na maturitní ples mají studenti středních škol a gymnázií právě teď. Projekt DOODPADU, který se od roku 2014 zaměřuje na osvětu v oblasti nakládání s odpadní vodou, vyhlásil již třetí ročník soutěže s podtitulem „To fakt nevyčistíš“.

Jak správně zazimovat vodoměr?

S náhlým mrazivým počasím upozorňujeme odběratele, pokud tak neudělali, aby co nejdříve „zazimovali“ vodoměry. Mráz totiž může způsobit nepříjemnost v podobě zamrzlého vodoměru. Jen v letošním roce jsme vyměňovali 144 zamrzlých vodoměrů.

Komu patří voda v Chrudimi?

Odpovědi na časté dotazy: „Komu patří voda v Chrudimi?“, „Kdo zajišťuje provoz?“, „Vlastní Chrudimskou vodu rakouská firma?“ a další.
...

Tropické léto a nedostatek vody?

V posledních dvou měsících se i společnost VS Chrudim, a.s. potýká, tak jako v loňském roce, s abnormálních suchem. Dlouhotrvající vedra snižují průtoky našich řek a také snižují hladinu podzemních vod. I přesto se v současném roce daří Vodárenské společnosti Chrudim, a.s. spotřebu vody vykrývat ve 100%, aniž by musela odběratelům dovážet vodu cisternami, jako v jiných regionech.

Agi na Bezpečných prázdninách

Dne 20. června 2018 se v prostoru před plaveckým bazénem v Hlinsku konal již 20. ročník bezpečnostně preventivní akce – Bezpečné prázdniny 2018. Přestože náš Agi nepatří k hrdinům na slovo vzatým, ale v podstatě je preventista, zpříjemnil hlineckým dětem chvíle strávené na této akci.

Přejít na navigaci