Přejít na obsah stránky

Zákazníci mohou nově platit kartami

VS Chrudim, a.s. zavádí novou službu pro zákazníky. Od 30.7.2019 lze na pokladně zákaznického centra společnosti provádět bezhotovostní úhrady služeb (platby za vodné a stočné, montáž nové přípojky apod.) všemi běžnými platebními kartami vydanými v České republice (Visa, Mastercard, Maestro). Věříme, že možnost použití tohoto platebního prostředku zlepší zákaznický komfort a úroveň námi poskytovaných služeb.

Přidejte se s námi k oslavám Světového dne vody

Již od roku 1992 připadá na 22. března Světový den vody. VS Chrudim zve v rámci jeho oslav všechny zájemce na den otevřených dveří, který se uskuteční v sobotu 23. března na ČOV Hlinsko a na ÚV Monaco.

Vyhlášení ceny vodného a stočného na rok 2019

Vodárenská společnost Chrudim a.s. spolu se společností Vodovody a kanalizace Chrudim, a.s. vyhlásily cenu vodného a stočného pro rok 2019. Informace byla zveřejněna v Chrudimském deníku dne 30.11.2018.

S projektem DOODPADU soutěží studenti o 50 tisíc korun na ples

Než to spláchneš do odpadu, popřemýšlej o dopadu! Tak zní slogan vítězné grafiky posledního ročníku soutěže DOODPADU aneb Co do kanalizace nepatří. Další příležitost vyhrát až padesát tisíc korun na maturitní ples mají studenti středních škol a gymnázií právě teď. Projekt DOODPADU, který se od roku 2014 zaměřuje na osvětu v oblasti nakládání s odpadní vodou, vyhlásil již třetí ročník soutěže s podtitulem „To fakt nevyčistíš“.

Jak správně zazimovat vodoměr?

S náhlým mrazivým počasím upozorňujeme odběratele, pokud tak neudělali, aby co nejdříve „zazimovali“ vodoměry. Mráz totiž může způsobit nepříjemnost v podobě zamrzlého vodoměru. Jen v letošním roce jsme vyměňovali 144 zamrzlých vodoměrů.

Komu patří voda v Chrudimi?

Odpovědi na časté dotazy: „Komu patří voda v Chrudimi?“, „Kdo zajišťuje provoz?“, „Vlastní Chrudimskou vodu rakouská firma?“ a další.
...

Tropické léto a nedostatek vody?

V posledních dvou měsících se i společnost VS Chrudim, a.s. potýká, tak jako v loňském roce, s abnormálních suchem. Dlouhotrvající vedra snižují průtoky našich řek a také snižují hladinu podzemních vod. I přesto se v současném roce daří Vodárenské společnosti Chrudim, a.s. spotřebu vody vykrývat ve 100%, aniž by musela odběratelům dovážet vodu cisternami, jako v jiných regionech.

Agi na Bezpečných prázdninách

Dne 20. června 2018 se v prostoru před plaveckým bazénem v Hlinsku konal již 20. ročník bezpečnostně preventivní akce – Bezpečné prázdniny 2018. Přestože náš Agi nepatří k hrdinům na slovo vzatým, ale v podstatě je preventista, zpříjemnil hlineckým dětem chvíle strávené na této akci.

Přejít na navigaci